Orla Cien 26/03/200906/10/2010 Pelos JechaÄšÂem dzisiaj rano samochodem do pracy i akurat puÄšÂcili to w Blue-FM No proszĂ jak siĂ Kasia wyrobila (gdyby nie gugle, w Ěźyciu bym siĂ nie domyÄšÂliÄšÂ)…