Warszawa – kolejna wizyta

Miejsca zobaczone prawie dwa lata temu – see https://fotoblog.pelos.pl/?p=668 Zaciekawiła mnie “Kamień i co”. Kamienica przy ul. WalicĂłw 14 ma bardzo ciekawą historię. Jest jednym z niewielu budynkĂłw warszawskiego getta, […]