Horsens !!

Idąc za ciosem pozwoliłem sobie na wrzucenie zeskanowanych zdjęć z klisz z Horsens – TUTAJ Jakby nie patrzeć minie w tym roku 10 lat. Niby nieduĚźo a jednak szmat czasu. […]

Okno

Zdjęcie z mojego archiwum. Znalazlem podobne zdjecie na pixdausie. Mozna sobie porownac 🙂 Link tutaj

Dawno, dawno temu :)

Będąc ostatnio u rodzicĂłw wygrzebałem pudełko ze starymi negatywami B&W. MĂłj pierwszy aparat to był analogowy FED 3c. A jedyne dostępne (nie rujnujące kieszeni nastolatka) były ruskie filmy kupowane na […]