Archiwalia
Horsens !!
IdĂ c za ciosem pozwoliÄšÂem sobie na wrzucenie zeskanowanych zdjĂÂĂ z klisz z Horsens – TUTAJ Jakby nie patrzeĂ minie w tym roku 10 lat. Niby nieduĚźo a jednak szmat czasu. […]
WĂÂ wÄĹz KrakÄĹw
To co piĂÂkne czĂÂsto jest omijane.
Okno
ZdjĂÂcie z mojego archiwum. Znalazlem podobne zdjecie na pixdausie. Mozna sobie porownac 🙂 Link tutaj
Dla ochÄšÂody :)
Zimne pyfffko we wiaderku – jako remedium na upaÄšÂy. Dlaczego eksperyment ? Bo eksperymentowalem troche z Paint.NET-em.
Lata 90 :)
ZdjĂÂcia pochodzĂÂ z mojej bogatej kolekcji ruskich negatywÄĹw B&W.
Dawno, dawno temu :)
BĂÂdĂ c ostatnio u rodzicÄĹw wygrzebaÄšÂem pudeÄšÂko ze starymi negatywami B&W. MÄĹj pierwszy aparat to byĚ analogowy FED 3c. A jedyne dostĂÂpne (nie rujnujĂ ce kieszeni nastolatka) byÄšÂy ruskie filmy kupowane na […]