A na dzisiejszy wieczor….
Uhahahehehehahahahahahehehehehoho :-> Mam nadzieje, ze smiech wyszedl mi odpowiednio… Z etykietki IBU wyglada OK 🙂
Uhahahehehehahahahahahehehehehoho :-> Mam nadzieje, ze smiech wyszedl mi odpowiednio… Z etykietki IBU wyglada OK 🙂
Przedstawiam mÄĹj najnowszy wynalazek. ZamkniĂÂta w miedzianych rurkach do CO : Dwie diody CREE XP-G R4 (ok. 6000K 450lm @ 1500mA) na radiatorze. Sterownik impulsowy – max. 1000mA (4-y tryby […]
PiÄšÂkarzyki wersja budĚźetowa (6zĚ – koszt 3-ech listewek). PudÄšÂo kartonowe, klamerki – w kaĚźdym domu sĂ . Gra siĂ caÄšÂkiem caÄšÂkiem – fun jest 🙂
Pewnego piĂÂknego wieczoru odbyÄšÂa siĂ degustacja miodÄĹw wszelakich gatunkÄĹw. Zapomniany juĚź to trochĂ trunek a naprawdĂ warto. Nasi przodkowie wiedzieli co dobre. Rano wstajesz i nie masz kaca 🙂 Polecam […]
And surprise … for people that can’t sleep enough
What is it? The object isn’t 3D it’s just 2D.
Takie fajne znalazÄšÂem – moĚźna je karmiĂ 🙂 A teraz przyznaĂ mi siĂ kto tu jeszcze zaglĂ da ?
Zapowiada siĂ prawdziwa Ěźyleta – Samyang 85mm i przesÄšÂona otwarta na max. (czyli 1.4)